| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Power | 3000W |
| Voltage | 230V |
| Immersed Length | 320mm |
| Width | 55mm |
| Height | 40mm |
| Fittings | 10mm |
| Cross References | |
|---|---|
AMIKA 80677 BARTSCHER 80360 BONNET 2001933H BONNET 2002426H BONNET 2002545H CAPIC L201032 COLGED 70562 COLGED 80360 COLGED 80677 ELETTROBAR 70562 ELETTROBAR 80360 ELETTROBAR 80677 |
FAGOR 12030300 HOBART E080360 IRCA 1GEL2AR53001 IRCA 1GEL2R310001 MAIDAID MH100603 MBM 70562 MBM 80360 MBM 80677 RANCILIO 65080360 THIRODE 2001933H THIRODE 2002426H THIRODE 2002545H |