| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | No |
| Power | 2700W |
| Voltage | 230V |
| Length | 325mm |
| Width | 34mm |
| Thread Size | 1"1/4 |
| Pole Connection | M4 |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO CSR112 ATEL 37-002 DE VECCHI GIUSEPPE 8SR5052 |
GEV 417378 SANREMO 10455052 |