| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Voltage | 230V |
| Frequency | 50Hz |
| Power | 0.47Kw |
| Inlet Diameter | 42mm |
| Outlet Diameter | 37mm |
| Capacitor | 10mF |
| Rotation Direction | Right |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO ELT400 COLGED 130977 ELETTROBAR 130977 ELETTROBAR 130977 |
GEV 501485 LGB EPR3265 MBM 130977 |