| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OCM Part | Yes |
| Manufacturer | ORMAN |
| Rim | 44mm |
| Body | 39mm |
| Connections | 1/8"M |
| Pressure Range | 0-16 bar |
| Mounting Type | Front |
| Cross References | |
|---|---|
ASCASO 285409 BEZZERA 7432523 BEZZERA LF23 |
DE VECCHI GIUSEPPE 8BZ19 ECM B7432517 ECM LF23 |