| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | EACH |
| OEM Part | Yes |
| Height | 8mm |
| Inner Diameter | 38mm |
| External Diameter | 65mm |
| Fixing Holes | 2 |
| Material | Special Steel |
| Direction | Left Hand |
| Manufacturer | HEMRO |
| Type | SP MSSP-65-11-12/280-85 SV1 EK11/E65 |
| Cross References | |
|---|---|
ANFIM 275123 DITTING 275123 MAHLKONIG 306715 REPA 1251246 |
REPA 10089414 REPA 10089418 REPA 10089419 |