| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | SET |
| External Dimension Dimension | 64mm |
| Internal Dimension | 37mm |
| Thickness | 9mm |
| Fixing Holes | 3 |
| Direction | Left Hand |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | Hemro |
| Cross References | |
|---|---|
ANFIM R64-A NUOVA RICAMBI 717124 |
REPA 41625620 |