| Additional Specifications | |
|---|---|
| Unit | Each |
| OEM Part | Yes |
| Manufacturer | Parker |
| Model | 121KH1465 |
| Connections | 1/8" |
| Orifice | 1.5mm |
| Coil | 491514Q3 |
| Temperature range | -40°C+140°C |
| Cross References | |
|---|---|
REPA 1120434 ROCKET M199905794 |
ROCKET M199905794 |